| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| İşlev | karton kutu dikiş makinesi |
| Menşei | HEBEI İLİ |
| Durum | Yeni |
| Tip | Çivi makinesi, Oluklu Kutu Dikiş Makinesi/karton paketleme makinesi fiyatları |
| Packaging Details | Wooden case packaging(optional) or well packed plastic film packaing |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 5 sets/month |
| Place of Origin | Hebei province,China |
| Max hız | 200m/dak |
|---|---|
| Maksimum Dikiş Boyutu | 600*900mm |
| kağıt kalınlığı | 0,1-2 mm |
| Ağırlık | 2500 kilo |
| Güç kaynağı | 220V/50HZ |
| Dikiş Bakımı | Kolay bakım |
|---|---|
| Dikiş Doğruluğu | Yüksek doğruluk |
| Dikiş Gürültüsü | Düşük gürültü |
| Dikiş Genişliği | Ayarlanabilir |
| Dikiş Kapasitesi | Yüksek kapasiteli |
| garanti | 1 yıl |
|---|---|
| İşlev | Karton Kutu Dikiş makinesi |
| Menşei | Hebei eyaleti |
| Koşul | Yeni |
| Tip | Çivi makinesi, Oluklu Kutu Dikiş Makinesi/karton paketleme makinesi fiyatları |
| garanti | 1 yıl |
|---|---|
| İşlev | Karton Kutu Dikiş makinesi |
| Menşei | Hebei eyaleti |
| Koşul | Yeni |
| Tip | Çivi makinesi, Oluklu Kutu Dikiş Makinesi/karton paketleme makinesi fiyatları |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| İşlev | Karton Kutu Dikiş makinesi |
| Menşei | Hebei eyaleti |
| Koşul | Yeni |
| Tip | Çivi makinesi, Oluklu Kutu Dikiş Makinesi/karton paketleme makinesi fiyatları |
| Adı | Oluklu Slotter Makinesi |
|---|---|
| dak. Kağıt ebadı | 400mm X 600mm |
| Maks. Mekanik Hız | 140 adet/dak |
| Kontrol Sistemi | Elektrikli |
| Model | 2000~3000 |
| Besleme yöntemi | Yarı otomatik besleme |
|---|---|
| Kullanım | Oluklu Kutu Yerleştirme ve Kırma |
| Pelerin derinliğini dilimleyin | 500 mm |
| Minimum besleme tahtası boyutu | 350x600mm |
| Ekonomik Hız | 60 adet/dk |
| Besleme yöntemi | Yarı otomatik besleme |
|---|---|
| Ekonomik Hız | 60 adet/dk |
| Minimum besleme tahtası boyutu | 350x600mm |
| Pelerin derinliğini dilimleyin | 500 mm |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz, 3 fazlı |