| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
|---|---|
| Besleme yöntemi | Yarı otomatik besleme |
| Anahtar Kelimeler | Döner Slot Makinesi |
| Kanal açma doğruluğu | ±0,1 mm |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz, 3 fazlı |
| Besleme yöntemi | Yarı otomatik besleme |
|---|---|
| Ekonomik Hız | 60 adet/dk |
| Minimum besleme tahtası boyutu | 350x600mm |
| Pelerin derinliğini dilimleyin | 500 mm |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz, 3 fazlı |
| Ürün adı | Dijital Yerleştirme Oluklu Döner Slotter Makinesi |
|---|---|
| Kategori | Oluklu Slotter Makinesi |
| karton kalınlığı | 2~10mm |
| karton ağırlığı | ≤1200g/m² |
| Maksimum kağıt besleme boyutu | 2500 mm genişlik x sonsuz uzunluk |
| anahtar kelimeler | Döner Slotter Makinesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Şart | Yeni |
| Hız | 0-70 adet/dak |
| besleme | zincir besleme |
| Anahtar kelimeler | Döner Slot Makinesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | Yeni |
| Hız | 0-70 adet/dak |
| besleme | zincir besleme |
| Ürün adı | 1600 Model Otomatik Bölme Levhası |
|---|---|
| Kategori | Oluklu Döner Slotter Makinesi |
| maksimum besleme boyutu | 1500X400mm |
| Min besleme boyutu | 100x80mm |
| Minimum yerleştirme aralığı | 45mm |
| Ürün adı | Oluklu Döner Slotter Makinesi ile Otomatik Bölme Ekleme Makinesi |
|---|---|
| Kategori | Bölme Birleştiricisi |
| ekleme | çift pozisyon |
| E-Tablolar Oluşturma | tartışma |
| Pnömatik Sistem | Müşteri hava pompası hazırlar |
| Makine tipi | Döner Slotter |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Kullanım | Oluklu Kutu Yerleştirme ve Kırma |
| Besleme yöntemi | Yarı otomatik besleme |
| Ekonomik Hız | 60 adet/dk |
| anahtar kelimeler | Döner Slotter Makinesi |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Koşul | Yeni |
| Hız | 0-70 adet/dak |
| besleme | zincir besleme |
| Adı | Oluklu Slotter Makinesi |
|---|---|
| dak. Kağıt ebadı | 400mm X 600mm |
| Maks. Mekanik Hız | 140 adet/dak |
| Kontrol Sistemi | Elektrikli |
| Model | 2000~3000 |