| garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Otomatik Sınıf | tam otomatik |
| Boyut | 1400mm |
| Hız | 250 adet/dak |
| İşlev | Oluklu Mukavva Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 200 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Otomatik Sınıf | Otomatik |
| duvar kalınlığı | 50-70mm |
|---|---|
| Slotter | bilgisayarlı |
| Yükleme Limanı | tianjin |
| Baskı hassasiyeti | ±0,5 mm |
| Aniloks Rulo Markası | Haili |