| Renk | Dört renk |
|---|---|
| Baskı plakasının kalınlığı | 7,5 mm |
| Max. Maks. Printing Size Baskı Boyutu | 1600 x 2200 mm |
| Max. Maks. Feeding Size Besleme Boyutu | 1600 X 2400 mm |
| Min. dak. Feeding Size Besleme Boyutu | 400 x 700 mm |
| Maksimum Sayfa Genişliği | 2500mm |
|---|---|
| Başvuru | Oluklu mukavva |
| Köşe kesici miktarı | 1 set |
| Malzeme | Çelik |
| Boyut | 3.2x1.3x1.6m |