| anahtar kelimeler | oluklu levha yapma makinesi |
|---|---|
| Hız | 60-250m/dak |
| Koşul | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve ona |
| Garanti | bir yıl |
| Max. Maks. Feeding Thickness Besleme Kalınlığı | 15mm |
|---|---|
| Makine boyutu | 12000mm*2500mm*2600mm |
| Max. Maks. Laminating Length Laminasyon Uzunluğu | Sınırsız |
| Max. Maks. Feeding Size Besleme Boyutu | 1320mm |
| Max. Maks. Laminating Width Laminasyon Genişliği | 1200 mm |
| Başvuru | oluklu karton kutu yapımı |
|---|---|
| Güç kaynağı | 440V 60Hz |
| Tasarım hızı | 250m/Dk |
| minimum dilme boyutu | 140mm |
| Sipariş depolama miktarı | 9999 |
| duvar kalınlığı | 50-70mm |
|---|---|
| Fonksiyonlar | Oluklu Mukavvadan Kartona |
| Baskı hassasiyeti | ±0,5 mm |
| Eğitim | 15 Gün Eğitim, Video Eğitim |
| fabrika yeri | hebei |
| Ürün adı | Üretim Hattı İçin Elektrik Kontrollü İnce Bıçaklı Eğme Puanlama Makinesini Kaldırma |
|---|---|
| modeli | 2400 |
| Maksimum dilme boyutu | 2250 mm |
| Min dilme boyutu | 130 mm |
| Min golcü genişliği | 30 mm |
| Üretim Kapasitesi | Yüksek kapasiteli |
|---|---|
| Genel boyutları | 3.8x1.6x1.65m |
| Üretim Hızı | Yüksek hız |
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| Voltaj | 380V/50HZ |