| Koşul | Yeni |
|---|---|
| tahrikli tip | Elektrik |
| Tip | paketleme makinesi |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Yurtdışı servis merkezi mevcut, Video teknik d |
| garanti | 2 yıl |
| Anahtar Kelimeler | Oluklu sayfa yapım makinesi |
|---|---|
| Hız | 60-250m/dak |
| Durum | Yeni |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışında hizmet verecek mühendisler, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onarım |
| Garanti | bir yıl |
| anahtar kelimeler | oluklu levha yapma makinesi |
|---|---|
| Hız | 60-250m/dak |
| Koşul | Yeni |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve ona |
| Garanti | bir yıl |
| Bıçak kalınlığı | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Bıçak Kenarı Taşlama | Yüksek Hassasiyet |
| Bıçak uzunluğu | Özelleştirilmiş |
| Bıçak Kenarı Kalitesi | Yüksek |
| Bıçak Kenarı Sertliği | Özelleştirilmiş |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Ürün adı | Oluklu Mukavva |
| İşlev | Oluklu kağıt kesme |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap, Plastik film, karton |
| Ürün adı | Oluklu Mukavva Üretim Hattı |
|---|---|
| kağıt genişliği | 1200mm |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Gerilim | 380V/50Hz |
| Tasarım Hızı | 150m/dak |
| Otomatik sınıf | Otomatik |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Tip | 300-2500 |
| Renk | Beyaz, Sarı, Gri |
| Ürün adı | Flüt Oluklu Mukavva Laminasyon Makinesi |
| anahtar kelimeler | oluklu levha yapma makinesi |
|---|---|
| Hız | 100-250m/dak |
| Garanti | Bir yıl |
| Otomatik sınıf | Otomatik |
| Ürün adı | Otomatik Oluklu Mukavva Paketleme Makinası, Singer Facer, Sıcak satış Oluklu Mukavva Makineleri Tek |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Ürün Adı | Oluklu Mukavva |
| Görev | Oluklu kağıt kesme |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap, Plastik film, karton |