MYQ1500 Tam Otomatik Kenar Beslemeli Kalıp Kesme ve Kırma Makinesi
| Açıklama |
![]()
A. Besleme ve Toplama Ünitesi
1. Ekstra kenar besleyici, kalın oluklu mukavvayı işleyebilir.
2. Kafanın ortasına monitör takılmıştır, işçi arkasını kolayca görebilir.
3. Ön kağıt yığını tasarımı ve özel pnömatik tezgah çok zaman kazandırabilir.
4. Durmaksızın numune alma sistemi, makineyi durdurmadan kartonu doğru bir şekilde kontrol edebilir.
B. Konumlandırma Ünitesi
1. İnce kağıt ve oluklu mukavva için ek fırça tekerlekleri ve pres tekerlekleri.
2. Gelişmiş itme ve çekme kayıt sistemi, kalıp kesme hassasiyetini sağlayabilir.
3. Rikko ışık ön kayıt algılama sistemi, ana gövdeye giren eğik kağıdı önler.
C. Ana Gövde
1. Otomatik merkezi yağlama sistemi ve HMI tarafından ayarlanan ana zincir yağlama sistemi benimsenmiştir.
2. Patentli şok emici sistem, ana gövdenin ömrünü uzatabilir ve basıncı artırabilir.
3. Tayvan'da üretilen aralıklı şanzıman, doğru kaydı sağlayabilir ve tutucu saldırısını azaltabilir.
D. Kalıp Kesme Ünitesi ve Teslimat Sistemi
1. Kalıp kesme şasisi pnömatik kilitleme sistemi ile hassas bir şekilde sabitlenir.
2. Kalıp kesme plakası hava kaldırma cihazı ile takılıp çıkarılır.
3. Ana zincirin elektrikli debriyaj sistemi, yüksek hızda durduğunda zincirin sabit kalmasını sağlayabilir.
4. Ana zincir ve yardımcı zincir PLC tarafından periyodik olarak yağlanır.
5. Kalıp kesme koruma penceresi ana gövdeyi temiz tutabilir.
6. Renold UK veya IWIS GERMANY zincirli hafif ve dayanıklı alüminyum alaşımlı tutucu çubuklar hassasiyeti sağlar.
E. Kağıt Toplama Ünitesi
1. Otomatik kağıt beslemenin düzenli olmasını sağlamak için arka hizalama kağıdı, yan hizalama kağıdı, kağıt toplama makinesinin yapısı basittir, hızlı çalışma. Arka hizalama kağıdı elektrikle ayarlanır, manuel çalışmaya göre üç kat daha hızlıdır, işlem basit ve kullanışlıdır. Operatör arka hizalama kağıdını makinenin önünden izleyebilir. Arka hizalama kağıdı, kağıdı sırayla izlemek için çift algılama anahtarı ile donatılmıştır. Makine çalışırken numune de alabilir. Kağıt toplama sıraya ulaştığında operatöre kağıt toplama platformunu değiştirmesini hatırlatmak için otomatik olarak alarm verir.
2. Miktarlı kağıt: 10 ila 9999 arasında keyfi bir değer ayarlanabilir, kağıt ayarlanan değere ulaştığında otomatik olarak kapanır.
![]()
| Parametreler |
| Item | Parametreler |
| Model | MYQ1500 |
| Kalıp kesme tipi | Basınçlı düz kalıp kesme (Alt taraf hareketli, üst taraf sabit) |
| Maksimum kağıt iletim boyutu | 1510*1120 mm |
| Minimum kağıt iletim boyutu | 400*380 mm |
| Maksimum kalıp kesme boyutu | 1490*1100 mm |
| Minimum tutucu boyutu | 6-8 mm |
| Maksimum kalıp kesme basıncı | 380 N/cm² |
| İşlenen kağıt |
Oluklu mukavva: 1-10mm |
| Maksimum kalıp kesme hızı | 5000 sayfa/saat |
| Maksimum besleme yığını yüksekliği | 1400 mm (seviyenin üstü) |
| Minimum besleme yığını yüksekliği | 1250 mm (seviyenin üstü) |
| Ana motor gücü | 11 kw |
| Toplam güç | ~27 kw |
| Toplam ağırlık | ~20 T |
| Genel boyut |
12430*4560*2560 mm |
| Paketleme ve Nakliye |
1. Uzun mesafeli yolculuklara uygun neme dayanıklı ve darbeye dayanıklı ambalaj kullanır.
2. Nakliye ve çeşitli hava koşulları. Tam bir bakım ve işletme seti.
3. Kılavuzlar dahildir.
![]()
| Hizmetlerimiz |
![]()