MYQ1500 Tam Otomatik Kalıp Kesme ve Kırma Makinesi Klasik Ön Kenar Besleyici Model
| Açıklama |
![]()
A. Besleme ve Toplama Bölümü
1. Ekstra ön kenar besleyici, kalın oluklu mukavvayı işleyebilir.
2. Kafanın ortasına monitör takılmıştır, işçi arkasını kolayca görebilir.
3. Ön kağıt yığını tasarımı ve özel pnömatik tezgah çok zaman kazandırabilir.
4. Durmaksızın numune alma sistemi, makineyi durdurmadan kartonu doğru bir şekilde kontrol edebilir.
B. Konumlandırma Bölümü
1. İnce kağıt ve oluklu mukavva için ek fırça tekerlekleri ve pres tekerlekleri.
2. Gelişmiş itme ve çekme hizalama kaydı, kalıp kesme hassasiyetini sağlayabilir.
3. Rikko ışık ön hizalama tespit sistemi, ana gövdeye eğik kağıt hareketini önler.
C. Ana Gövde
1. Otomatik merkezi yağlama sistemi ve HMI tarafından ana zincir yağlama sistemi ayarı benimsenmiştir.
2. Patentli tasarım şok emici sistem, ana gövdenin ömrünü uzatabilir ve basıncı artırabilir.
3. Tayvan'da üretilen aralıklı dişli kutusu, doğru hizalamayı sağlayabilir ve kavrayıcı saldırısını azaltabilir.
D. Kalıp Kesme Bölümü ve Teslimat Sistemi
1. Kalıp kesme şasisi pnömatik kilitleme sistemi ile hassas bir şekilde sabitlenir.
2. Kalıp kesme plakası hava yüzer cihazı ile takılıp çıkarılır.
3. Ana zincirin elektrikli debriyaj sistemi, yüksek hızda durduğunda zincirin sabit kalmasını sağlayabilir.
4. Ana zincir ve yardımcı zincir PLC tarafından periyodik olarak yağlanır.
5. Kalıp kesme koruma penceresi ana gövdeyi temiz tutabilir.
6. Renold UK veya IWIS GERMANY zincirli hafif ve dayanıklı alüminyum alaşımlı kavrayıcı çubuklar hassasiyeti sağlar.
E. Kağıt Toplama Bölümü
1. Otomatik kağıt beslemenin düzenli olmasını sağlamak için arka hizalama kağıdı, yan hizalama kağıdı, kağıt toplama makinesinin yapısı basittir, hızlı çalışma. Arka hizalama kağıdı elektrikle ayarlanır, manuel çalışmaya göre üç kat daha hızlıdır, işlem basit ve kullanışlıdır. Operatör arka hizalama kağıdını makinenin önünden izleyebilir. Arka hizalama kağıdı, sıradaki kağıdı izlemek için çift tespit anahtarı ile donatılmıştır. Makine çalışırken numune de alabilir. Kağıt toplama sıraya ulaştığında operatöre kağıt toplama platformunu değiştirmesini hatırlatmak için otomatik olarak alarm verir.
2. Miktarlı kağıt: 10 ila 9999 arasında rastgele bir değer ayarlanabilir, kağıt ayarlanan değere ulaştığında otomatik olarak kapanır.
![]()
| Parametreler |
| Item | Parametreler |
| Model | MYQ1500 |
| Kalıp kesme tipi | Preslenmiş düz kalıp kesme (Alt taraf hareketli, üst taraf sabit) |
| Maksimum kağıt iletim boyutu | 1510*1120 mm |
| Minimum kağıt iletim boyutu | 400*380 mm |
| Maksimum kalıp kesme boyutu | 1490*1100 mm |
| Minimum kavrayıcı boyutu | 6-8 mm |
| Maksimum kalıp kesme basıncı | 380 N/cm² |
| İşlenen kağıt |
Oluklu mukavva: 1-10mm |
| Maksimum kalıp kesme hızı | 5000 yaprak/saat |
| Maksimum besleme yığını yüksekliği | 1400 mm (seviyenin üstü) |
| Minimum besleme yığını yüksekliği | 1250 mm (seviyenin üstü) |
| Ana motor gücü | 11 kw |
| Toplam güç | ~27 kw |
| Toplam ağırlık | ~20 T |
| Genel boyut |
12430*4560*2560 mm |
| Paketleme ve Nakliye |
1. Uzun mesafeli yolculuklara uygun neme dayanıklı ve darbeye dayanıklı ambalaj kullanır.
2. Nakliye ve çeşitli hava koşulları. Tam bir bakım ve işletme seti.
3. Kılavuzlar dahildir.
![]()
| Hizmetlerimiz |
![]()