| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Maksimum besleme kartı boyutu | 2200×5000mm |
| Maksimum baskı kartı boyutu | 2200×4800mm |
| Minimum besleme kartı boyutu | 700×900mm |
| Çalışma hızı | 30-80 adet/dak |
| Merdane çapı | 720 mm |
| Baskı hassasiyeti | ±0.5mm |
| Yarıcı hassasiyeti | ±0.5mm |
Makinalarımız, uzun mesafeli karayolu taşımacılığına ve çeşitli hava koşullarına uygun neme dayanıklı ve darbeye dayanıklı malzemelerle paketlenir. Her sevkiyatta eksiksiz bir bakım ve kullanım kılavuzu bulunur.