The MYQ1500SA High Configuration High Speed Full Automatic Die Cutting and Creasing Machine represents advanced manufacturing technology for precision die cutting operations across various materials including paper and corrugated board.
| Model | MYQ-1500SA |
| Ölçü kesme tipi | Sıkıştırılmış düz ölçekli kesim (Aşağı taraf hareketli, üst taraf hareketsiz) |
| Maksimum iletici kağıt boyutu | 1520×1120 mm |
| Min ileten kağıt boyutu | 450×400 mm |
| Maksimum ölçekli matkap kesimi | 1500×1100 mm |
| Min tutma boyutu | 8 mm |
| Max ölçek kesme basıncı | 450 N/cm2 |
| İşlenmiş kağıt | Karton: 200-2000g/m2 Dalgalanmış karton: ≤7mm |
| Maksim ölçek kesme hızı | 6000 levha/saat |
| Min besleme yığını yüksekliği | 1250 mm (düzlemden yukarı) |
| Toplam güç | ~26,5kw |
| Toplam ağırlık | ~32 T |