MYQ1500SA Yüksek Konfigürasyonlu Yüksek Hızlı Tam Otomatik Kalıp Kesme ve Kıvırma Makinesi, ambalaj endüstrisi için gelişmiş kalıp kesme ve kıvırma çözümleri sunarak olağanüstü performans ve hassasiyet sunar.
| Model | MYQ-1500A |
| Kalıp kesme tipi | Basınçlı düz kalıp kesme (Alt taraf hareketli, üst taraf sabit) |
| Maksimum kağıt iletim boyutu | 1520*1120 mm |
| Minimum kağıt iletim boyutu | 450*400 mm |
| Maksimum kalıp kesme boyutu | 1500*1100 mm |
| Minimum kavrayıcı boyutu | 8 mm |
| Maksimum kalıp kesme basıncı | 450 N/cm² |
| İşlenen kağıt | Oluklu mukavva: ≤ 10mm |
| Maksimum kalıp kesme hızı | 6000 sayfa/saat |
| Minimum besleme yığını yüksekliği | 1250 mm (seviyenin üstü) |
| Toplam güç | ~38kw |
| Toplam ağırlık | ~34 T |