| Makine Adı | NC Kesme Makinesi |
| Kullanımı | Kartofu Kesme |
| Voltaj | 380V |
| Ana tahrik servomotoru | 22 KW |
| Arka besleme motoru | 1.5KW (Süret Kontrolü) |
| Ön motor | 1.5KW (Süret Kontrolü) |
| En fazla kesim uzunluğu | 9999mm |
| En az kesim uzunluğu | 500 mm |
| Kesim hassasiyeti | ±1mm |
| Siparişler Depolama Kapasitesi | 200 sipariş |
| Flüt Türleri | A, C, B, E1, E2, F, G |
| Tahta Katmanları | 3, 5 ve 7 katmanlı dalgalanmış karton |