TZ-200 Dört Başlı Üçlü Blade CNC Kağıt Tüp Yapım Makinesi, film kağıt tüpleri, bant tüpleri, plastik sargı tüpleri de dahil olmak üzere çeşitli endüstriyel kağıt tüpleri için yüksek verimlilik üretimi için tasarlanmıştır,Baskı tüpleri, deri tüpleri, lojistik ambalaj tüpleri, kağıt üretimi tüpleri ve tuvalet kağıdı tüpleri.
| Model | TZ-200 |
|---|---|
| Kağıt katmanı | 3-25 katman |
| Kağıt tüpünün kalınlığı | 2-15 mm |
| Tüpün iç çapı | 30-100 mm |
| Çalışma Hızı | 0-22 m/min |
| Ev sahibi gücü | 15kw |
| Makine Boyutu | 4300*1800*1900mm |
| Toplam Ağırlık | 4260 kg |
Tesis tasarımını ve pazar analizini içeren kapsamlı yeni fabrika kurulumu çözümleri sunuyoruz. Deneyimli mühendis ekibimiz yurtdışında servis desteği sunuyor.