| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Tip | Manuel Kağıt Besleme |
| Hız | 20 adet/dk |
| Durum | Yepyeni |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Çevrimiçi Destek |
| Kesme malzemesi | Kağıt, Oluklu Mukavva, Karton |
|---|---|
| Kesme Genişliği | 780mm |
| Kesme Hızı | 7000 Sayfa/saat |
| Kesme kalınlığı | 1-4mm |
| Güç kaynağı | 220V/380V/400V/440V |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| Hız | 0-80 adet/dak |
| Durum | Yeni |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| Hız | 0-80 adet/dak |
| Durum | Yeni |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| Hız | 0-80 adet/dak |
| Durum | Yeni |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Kesme Kuvveti | Yüksek |
|---|---|
| Makine Boyutu | 5129*4150*2346mm |
| Besleme yöntemi | Manuel besleme |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Besleme yöntemi | Otomatik besleme |
| Besleme yöntemi | Manuel besleme |
|---|---|
| Sigorta parçaları | dört |
| Makine rengi | Beyaz, Gri, Özelleştirilebilir |
| İşlev | Katlama ve kalıp kesme |
| Diyet türü | Düz Yataklı Kalıp |
| Makine rengi | Beyaz, Gri, Özelleştirilebilir |
|---|---|
| İşlev | Katlama ve kalıp kesme |
| Bilgisayarlı | Evet |
| Renk | Beyaz Gri |
| Besleme yöntemi | Otomatik besleme |
| Creasing Length | <40mm |
|---|---|
| Cutting Force | High |
| Cutting Material | Corrugated Board |
| Feedingmethod | Automatic Feeding |
| Feeding Method | Manual Feeding |
| Maksimum Çalışma Hızı | 4500 sayfa/saat |
|---|---|
| Kalıp Kesim Tipi | Preslenmiş Düz Kalıp Kesim |
| Fren Debriyajı | Elektrikli Emme Plakalı Fren Debriyajı |
| Güvenlik özellikleri | Acil durdurma, güvenlik görevlileri |
| çelik levha | Paslanmaz çelik |