| Ürün adı | Oluklu Mukavva Üretim Hattı 1400mm için Hidrolik Değirmen Rulo Standı |
|---|---|
| Kategori | Oluklu Mukavva Üretim Hattı |
| modeli | 1400 |
| Orijinal kağıt genişliği | 800~1400mm |
| Kağıt taşıma çapı | Maksimum 1500 mm |
| anahtar kelimeler | oluklu levha yapma makinesi |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| İşlev | Oluklu mukavva üretmek için karton üretim hattı, Kraft kağıttan oluklu mukavva yapın |
| Ağırlık | 120T |
| Hız | 80-200m/dak |
| anahtar kelimeler | oluklu levha yapma makinesi |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| Otomatik sınıf | Otomatik |
| İşlev | Oluklu mukavva üretmek için karton üretim hattı, Kraft kağıttan oluklu mukavva yapın |
| Gerilim | 380V/50HZ |
| anahtar kelimeler | oluklu levha yapma makinesi |
|---|---|
| Hız | 100-250m/dak |
| Garanti | Bir yıl |
| ürün tipi | Tam Otomatik 5 Katlı Oluklu Mukavva Üretim Hattı Karton Paketleme Makinası |
| Otomatik sınıf | Otomatik |
| anahtar kelimeler | oluklu levha yapma makinesi |
|---|---|
| Hız | 100-250m/dak |
| Garanti | Bir yıl |
| Otomatik sınıf | Otomatik |
| Ürün adı | Otomatik Oluklu Mukavva Paketleme Makinası, Singer Facer, Sıcak satış Oluklu Mukavva Makineleri Tek |
| anahtar kelimeler | oluklu levha yapma makinesi |
|---|---|
| Hız | 60-100m/dak |
| Garanti | Bir yıl |
| Otomatik sınıf | Otomatik |
| kullanım | Karton, Kağıt oluklu yapma |