| Baskı rengi | 1-6 Renk |
|---|---|
| Baskı Silindiri Dinamik Dengesi | G6.3 |
| Baskı plakası kalınlığı | 7,2 mm |
| Baskı Doğruluğu | ±0,1 mm |
| Baskı Plakası Silindir Çapı | Φ300-Φ530mm |
| Baskı rengi | 1-6 Renk |
|---|---|
| Baskı Plakası Silindir Çapı | Φ300-Φ530mm |
| Baskı Silindiri Dengesi Hassasiyeti | ≤0,75 mm |
| Baskı plakası kalınlığı | 7,2 mm |
| Baskı Silindiri Sertliği | HRC50-55 |
| Güç kaynağı | 380V, 50Hz, 3 fazlı |
|---|---|
| Kanal açma doğruluğu | ±0,1 mm |
| Kontrol sistemi | PLC kontrolü |
| Minimum besleme tahtası boyutu | 350x600mm |
| Makine tipi | Döner Slotter |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 200 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Paketleme materyali | Oluklu kağıt |
| Otomatik Sınıf | Otomatik |
| Gerilim | 220V/380V/480V |
|---|---|
| Tip | Paketleme Hattı |
| Tahrikli Tip | Elektrikli ve pnömatik |
| Durum | Yeni |
| Ambalaj Malzemesi | Ahşap, Plastik |
| Gerilim | 220V/380V/480V |
|---|---|
| Tip | Paketleme Hattı |
| Tahrikli Tip | Elektrikli ve pnömatik |
| Durum | Yeni |
| Ambalaj Malzemesi | Ahşap, Plastik |
| Baskı Genişliği | 1600mm |
|---|---|
| İsim | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
| Baskı Silindiri Malzemesi | 45 # çelik |
| Baskı rengi | 6 Renk |
| Baskı Hızı | 150m/dak |
| anahtar kelimeler | oluklu levha yapma makinesi |
|---|---|
| Hız | 60-100m/dak |
| Koşul | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve ona |
| garanti | bir yıl |