| Çalışma Genişliği | 2200mm |
|---|---|
| Tasarım Hızı | 200m/dak |
| ekonomik hız | 180-230 m/dakikada |
| Kağıt besleme aralığı | 850-2250 mm |
| buhar sıcaklığı | 200°C |
| Ürün Adı | NC Kesici |
|---|---|
| Etkili Genişlik | 2200mm |
| Operasyon Yönü | Sol veya Sağ ((Kustomalabilir) |
| En yüksek çalışma hızı | 100M/DK |
| Mekanik konfigürasyon | Bilgisayar kontrollü sarmal çapraz kesici |
| Üretim Kapasitesi | Yüksek kapasiteli |
|---|---|
| Genel boyutları | 3.8x1.6x1.65m |
| Üretim Hızı | Yüksek hız |
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| Voltaj | 380V/50HZ |
| Üretim Hızı | Yüksek hız |
|---|---|
| Isıtma Gücü | 45 kw |
| Makina ağırlığı | 80T |
| Garanti | 1 yıl |
| Üretim Kapasitesi | Yüksek kapasiteli |
| Tasarım Hızı | 200m/dak |
|---|---|
| Isıtma Gücü | 45 kw |
| Üretim Kapasitesi | Yüksek kapasiteli |
| kağıt kalınlığı | 2-6mm |
| Makina ağırlığı | 80T |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| kağıt genişliği | 1800mm |
| Motor Gücü | 45 kw |
| Üretim Kapasitesi | Yüksek kapasiteli |
| Tasarım Hızı | 200m/dak |
| Üretim Kapasitesi | Yüksek kapasiteli |
|---|---|
| kağıt genişliği | 1800mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Genel boyutları | 60m*10m*4m |
| Kontrol sistemi | PLC |
| Tek taraf için maksimum yükleme ağırlığı | 1500kg |
|---|---|
| Kağıt taşıma çapı | Maksimum Φ1500mm |
| Ürün Adı | Elektrikli Şaftsız Değirmen Rulo Standı |
| Voltaj | 380V/50HZ |
| Üretim Hızı | Yüksek hız |
| iş boyutu | 1400/ 1600/ 1800/ 2000/ 2200/ 2500 |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Kağıt taşıma çapı | Maksimum Φ1500mm |
| Tek taraf için maksimum yükleme ağırlığı | 1500kg |
| iş boyutu | 1400/ 1600/ 1800/ 2000/ 2200/ 2500 |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50HZ |
| Hammadde | Metal |
| Üretim Hızı | Yüksek hız |
| Kağıt taşıma çapı | Maksimum Φ1500mm |