| Adı | Modüler Bantlı Konveyör |
|---|---|
| Malzeme | PP/POM/PE |
| Voltaj | 110 /220 /380V |
| Modüler Bant Boyutu | özelleştirilebilir |
| Güç | 0,4 kW-22 kW |
| Adı | ön ısıtıcı |
|---|---|
| Çalışma Genişliği | 1800mm |
| Rulman | φ900mm |
| Sarma açısı alanı | 360° |
| Köşeli şaft çapı | φ128mm X 2 |
| Makine adı | Kağıt levhası teslimatı ve yan taşıyıcı |
|---|---|
| Maksimum birikim uzunluğu | 3000mm |
| Maksimum Yığın Yüksekliği | 200 mm |
| Ana konveyör motoru | 3KW frekans motorunu benimser |
| Motorun yan çıkışı | 1.5KW üç fazlı asenkron motor |
| Ürün Adı | NC Kesici |
|---|---|
| Etkili Genişlik | 2200mm |
| Operasyon Yönü | Sol veya Sağ ((Kustomalabilir) |
| En yüksek çalışma hızı | 100M/DK |
| Mekanik konfigürasyon | Bilgisayar kontrollü sarmal çapraz kesici |
| Ürün Adı | NC Kesici |
|---|---|
| Etkili Genişlik | 2200mm |
| Operasyon Yönü | özelleştirilebilir |
| En yüksek çalışma hızı | 100M/DK |
| Mekanik konfigürasyon | Bilgisayar kontrollü sarmal çapraz kesici |
| Ürün Adı | NC Kesici |
|---|---|
| Etkili Genişlik | 2200mm |
| Operasyon Yönü | özelleştirilebilir |
| En yüksek çalışma hızı | 100M/DK |
| Mekanik konfigürasyon | Bilgisayar kontrollü sarmal çapraz kesici |
| Ürün Adı | Hidrolik Tip Değirmen Rulo Standı |
|---|---|
| Model | 1400mm |
| Kağıt taşıma genişliği | 800-1400mm |
| Kağıt taşıma çapı | Maksimum Φ1500mm |
| Tek taraf için maksimum yükleme ağırlığı | Maks. 2000kg |
| Çalışma Genişliği | 2200mm |
|---|---|
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| ekonomik hız | 180-230 m/dakikada |
| Sıcak plaka numarası | 600mm X 18parça |
| Soğutma bölümünün uzunluğu | 5m |
| Çalışma Genişliği | 2200mm |
|---|---|
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| ekonomik hız | 180-230 m/dakikada |
| Sıcak plaka numarası | 600mm X 18parça |
| Soğutma bölümünün uzunluğu | 5m |
| Adı | SF-360-2500 Model Modülerleştirilmiş Tek Yüzlü |
|---|---|
| Oluklu rulo çapı | ¢360mm |
| Basınç silindiri çapı | ¢370mm |
| Yapıştırma silindiri çapı | ¢252mm |
| Sabit macun silindirinin çapı | ¢142mm |