| Adı | SF-360-2500 Model Hızlı Değiştirilebilen Rulo Tip Tek Yüzlü |
|---|---|
| Oluklu rulo çapı | ¢360mm |
| Basınç silindiri çapı | ¢415mm |
| Yapıştırma silindiri çapı | ¢270mm |
| Sabit macun silindirinin çapı | ¢153mm |
| Adı | SF-360-2500 Model Modülerleştirilmiş Tek Yüzlü |
|---|---|
| Oluklu rulo çapı | ¢360mm |
| Basınç silindiri çapı | ¢370mm |
| Yapıştırma silindiri çapı | ¢252mm |
| Sabit macun silindirinin çapı | ¢142mm |
| Çalışma Genişliği | 2200mm |
|---|---|
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| ekonomik hız | 180-230 m/dakikada |
| Sıcak plaka numarası | 600mm X 18parça |
| Soğutma bölümünün uzunluğu | 5m |
| Adı | Elektrikli Şaftsız Değirmen Rulo Standı |
|---|---|
| Hareket yönü | özelleştirilebilir |
| Arkaplanlar hareketi modu | Mekanik elektrik çalışması |
| Kağıt tıkanıklıkları | 600mm~1400mm |
| Kağıt sıkışmalarının çapı | ¢400mm~1400mm |
| Çalışma Genişliği | 2200mm |
|---|---|
| Ön ısıtıcı rulo çapı | ¢ 900mm |
| Açı ayar aralığı | 0-270° |
| Köşeli şaft çapı | ¢128mm×2 |
| buhar sıcaklığı | 180 ℃ |
| Çalışma Genişliği | 2200mm |
|---|---|
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| ekonomik hız | 2000-350m/dakika |
| Mekanik konfigürasyon | 6 Bıçak 10 Sıra |
| Min. Kesme Genişliği | 140mm |
| Makine adı | Yüksek Hızlı 2200mm NC Kesici |
|---|---|
| Çalışma Genişliği | 2200mm |
| Tasarım Hızı | 200m/dak |
| ekonomik hız | 130-200m/dakika |
| dak. Kesme uzunluğu | 500mm |
| Ürün Adı | Otomatik Büyük Portal İstifleyici |
|---|---|
| Çalışma Genişliği | 2200mm |
| Tasarım Hızı | 200m/dak |
| ekonomik hız | 120-200m/dak |
| Maksimum yığma uzunluğu | 3500mm |
| Çalışma Genişliği | 2200mm |
|---|---|
| Tasarım Hızı | 200m/dak |
| ekonomik hız | 120-200m/dak |
| Sıcak plaka numarası | 600mmX16parça |
| Soğutma bölümünün uzunluğu | 5 metre |
| Çalışma Genişliği | 2200mm |
|---|---|
| Tasarım Hızı | 200m/dak |
| ekonomik hız | 130-200m/dakika |
| Yapıştırıcı hacmi ayarlama aralığı | 0.08-0.6mm |
| Anilox rulo sayısı | 32 satır |