| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| Hız | 100-130m/dak |
| Kullanım | Yazdırma Yerleştirme |
| Renk | siyah beyaz |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| boyut | özelleştirilmiş |
| Gerilim | 380V50HZ |
| Tip | Oluklu mukavva kutu yapma makinesi |
| Fonksiyonlar | Oluklu Mukavvadan Kartona |
|---|---|
| Yükleme Limanı | tianjin |
| Slotter | bilgisayarlı |
| Diğer adı | Vaka yapımcısı |
| duvar kalınlığı | 50-70mm |
| Baskı hassasiyeti | ±0,5 mm |
|---|---|
| Slotter | bilgisayarlı |
| Makina ağırlığı | 10000 kg |
| fabrika yeri | hebei |
| Eğitim | 15 Gün Eğitim, Video Eğitim |
| çalışma hızı | 180 adet/dak |
|---|---|
| Maksimum Kağıt Boyutu | 1600x2800mm |
| Minimum Kağıt Boyutu | 450x850mm |
| Maksimum Baskı Alanı | 1400x2600mm |
| Standart Levha Kalınlığı | 3.2-7.2 |
| Baskı Plakası Silindir Çapı | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| Baskı Silindiri Sertliği | HRC50-55 |
| Baskı Genişliği | 900-1600mm |
| Baskı Silindiri Dengesi Hassasiyeti | ≤0,75 mm |
| İsim | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
| isim | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
|---|---|
| Baskı Silindiri Yüzey İşlemi | Krom kaplama |
| Baskı Silindiri Dinamik Dengesi | G6.3 |
| Baskı Plakası Silindir Çapı | Φ300-Φ530mm |
| Baskı rengi | 1-6 Renk |
| Baskı Doğruluğu | ±0,1 mm |
|---|---|
| Baskı Silindiri Dengesi Hassasiyeti | ≤0,75 mm |
| Baskı Genişliği | 900-1600mm |
| İsim | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
| Baskı Silindiri Dinamik Dengesi | G6.3 |
| Printing Width | 900-1600mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Cylinder Length | 2000-3100mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Printing Cylinder Dynamic Balance | G6.3 |
|---|---|
| Printing Cylinder Axial Runout | ≤0.1mm |
| Printing Cylinder Surface Treatment | Chrome Plating |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Name | Corrugated Carton Flexo Printing Machine |