| garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Otomatik Sınıf | tam otomatik |
| Boyut | 1400mm |
| Hız | 250 adet/dak |
| İşlev | Oluklu Mukavva Baskı Yerleştirme Kalıp Kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 200 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Otomatik Sınıf | Otomatik |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 200 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| makine modu | Oluklu Mukavva Kutu Flekso Yazıcı Slotter |
| anahtar kelimeler | Slotter ile karton baskı |
| Diğer adı | Vaka yapımcısı |
|---|---|
| Eğitim | 15 Gün Eğitim, Video Eğitim |
| Makina ağırlığı | 10000 kg |
| duvar kalınlığı | 50-70mm |
| Fonksiyonlar | Oluklu Mukavvadan Kartona |
| Yükleme Limanı | tianjin |
|---|---|
| fabrika yeri | hebei |
| duvar kalınlığı | 50-70mm |
| Baskı hassasiyeti | ±0,5 mm |
| Örs Markası | Depair veya Max Dura |
| duvar kalınlığı | 50-70mm |
|---|---|
| Slotter | bilgisayarlı |
| Yükleme Limanı | tianjin |
| Baskı hassasiyeti | ±0,5 mm |
| Aniloks Rulo Markası | Haili |
| fabrika yeri | hebei |
|---|---|
| Slotter | bilgisayarlı |
| Makina ağırlığı | 10000 kg |
| Uygulama | Kartof kutuları yapmak için |
| Aniloks Rulo Markası | Haili |
| duvar kalınlığı | 50-70mm |
|---|---|
| Diğer adı | Vaka yapımcısı |
| Baskı hassasiyeti | ±0,5 mm |
| Makina ağırlığı | 10000 kg |
| Örs Markası | Depair veya Max Dura |