| Maksimum çalışma Hızı | 3250m/dak |
|---|---|
| Maksimum paketleme hızı | 20 paket/dk |
| Maksimum karton boyutu | 700mm*500mm |
| Minimum Karton Boyutu | 195mm*105mm |
| Kartonun maksimum genişliği (salıncak kılıfı dahil) | 1100mm |
| Maksimum çalışma Hızı | 3250m/dak |
|---|---|
| Maksimum paketleme hızı | 20 paket/dk |
| Maksimum karton boyutu | 700mm*500mm |
| Minimum Karton Boyutu | 195mm*105mm |
| Kartonun maksimum genişliği (salıncak kılıfı dahil) | 1100mm |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Accuracy | ±0.1mm |
| Printing Width | 900-1600mm |
| Printing Plate Thickness | 7.2mm |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 200 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Otomatik Sınıf | Otomatik |
| Baskı hassasiyeti | ±0,5 mm |
|---|---|
| Makina ağırlığı | 10000 kg |
| Diğer adı | Vaka yapımcısı |
| Eğitim | 15 Gün Eğitim, Video Eğitim |
| Uygulama | Kartof kutuları yapmak için |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 100 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Boyutlar (L*W*H | 4700*2800*1800mm |
| Otomatik Sınıf | Otomatik |
| Aniloks Rulo Markası | Haili |
|---|---|
| Yükleme Limanı | tianjin |
| Uygulama | Kartof kutuları yapmak için |
| Örs Markası | Depair veya Max Dura |
| Makina ağırlığı | 10000 kg |
| Baskı hassasiyeti | ±0,5 mm |
|---|---|
| Diğer adı | Vaka yapımcısı |
| Fonksiyonlar | Oluklu Mukavvadan Kartona |
| duvar kalınlığı | 50-70mm |
| Örs Markası | Depair veya Max Dura |
| Diğer adı | Vaka yapımcısı |
|---|---|
| Örs Markası | Depair veya Max Dura |
| Yükleme Limanı | tianjin |
| Baskı hassasiyeti | ±0,5 mm |
| fabrika yeri | hebei |
| Aniloks Rulo Markası | Haili |
|---|---|
| Uygulama | Kartof kutuları yapmak için |
| Diğer adı | Vaka yapımcısı |
| Fonksiyonlar | Oluklu Mukavvadan Kartona |
| Yükleme Limanı | tianjin |