| Diğer adı | Vaka yapımcısı |
|---|---|
| Baskı hassasiyeti | ±0,5 mm |
| Slotter | bilgisayarlı |
| Makina ağırlığı | 10000 kg |
| Uygulama | Oluklu Karton Kutu Yapımı İçin |
| duvar kalınlığı | 50-70mm |
|---|---|
| Yükleme Limanı | tianjin |
| Uygulama | Kartof kutuları yapmak için |
| Örs Markası | Depair veya Max Dura |
| Makina ağırlığı | 10000 kg |
| Yükleme Limanı | tianjin |
|---|---|
| Eğitim | 15 Gün Eğitim, Video Eğitim |
| fabrika yeri | hebei |
| Slotter | bilgisayarlı |
| Fonksiyonlar | Oluklu Mukavvadan Kartona |
| garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Otomatik Sınıf | tam otomatik |
| Boyut | 900mm |
| Hız | 300 adet/dak |
| Voltaj | 220V/380V |
|---|---|
| Türü | Paketleme Hattı |
| Tahrikli tip | Elektrik VE Pnömatik |
| Durum | Yeni |
| Paketleme materyali | Ahşap, Plastik |
| duvar kalınlığı | 50-70mm |
|---|---|
| Fonksiyonlar | Oluklu Mukavvadan Kartona |
| Baskı hassasiyeti | ±0,5 mm |
| Eğitim | 15 Gün Eğitim, Video Eğitim |
| fabrika yeri | hebei |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| kağıt genişliği | 1800mm |
| Motor Gücü | 45 kw |
| Üretim Kapasitesi | Yüksek kapasiteli |
| Tasarım Hızı | 200m/dak |
| Maksimum çalışma hızı | 150 adet/dak |
|---|---|
| Maksimum besleme boyutu | 1250*2600mm |
| Minimum Besleme Boyutu | 420*720mm |
| MAX baskı boyutu | 1200*2400mm |
| karton kalınlığı | 2-11mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| Hız | 150-180m/dak |
| Kullanım | Kutu baskısı |
| Renk | Fransız grisi |
| Maksimum çalışma Hızı | 3250m/dak |
|---|---|
| Maksimum paketleme hızı | 20 paket/dk |
| Maksimum karton boyutu | 700mm*500mm |
| Minimum Karton Boyutu | 195mm*105mm |
| Kartonun maksimum genişliği (salıncak kılıfı dahil) | 1100mm |