| garanti | 1 yıl |
|---|---|
| İşlev | karton katlama yapıştırma |
| anahtar kelimeler | kozmetik kutusu katlama yapıştırma |
| Hız | 0-300m/dak |
| Otomatik Sınıf | tam otomatik |
| Maksimum çalışma Hızı | 3250m/dak |
|---|---|
| Maksimum paketleme hızı | 20 paket/dk |
| Maksimum karton boyutu | 700mm*500mm |
| Minimum Karton Boyutu | 195mm*105mm |
| Kartonun maksimum genişliği (salıncak kılıfı dahil) | 1100mm |
| Maksimum çalışma Hızı | 3250m/dak |
|---|---|
| Maksimum paketleme hızı | 20 paket/dk |
| Maksimum karton boyutu | 700mm*500mm |
| Minimum Karton Boyutu | 195mm*105mm |
| Kartonun maksimum genişliği (salıncak kılıfı dahil) | 1100mm |
| Maksimum çalışma Hızı | 3250m/dak |
|---|---|
| Max packaging speed | 20 packages/min |
| Maximum cardboard size | 700mm*500mm |
| Minimum Karton Boyutu | 195mm*105mm |
| Maximum width of cardboard (including swing cover) | 1100mm |
| Maksimum çalışma Hızı | 3250m/dak |
|---|---|
| Maksimum paketleme hızı | 20 paket/dk |
| Maksimum karton boyutu | 700mm*500mm |
| Minimum Karton Boyutu | 195mm*105mm |
| Kartonun maksimum genişliği (salıncak kılıfı dahil) | 1100mm |
| Adı | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
|---|---|
| Baskı plakası kalınlığı | 7,2 mm |
| Baskı Silindiri Dinamik Dengesi | G6.3 |
| Yazdırma Hızı | 100-300m/dak |
| Baskı Plakası Silindir Çapı | Φ300-Φ530mm |
| Adı | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
|---|---|
| Baskı Plakası Silindir Çapı | Φ300-Φ530mm |
| Baskı Doğruluğu | ±0,1 mm |
| Baskı Silindiri Yüzey İşlemi | Krom kaplama |
| Baskı Silindiri Sertliği | HRC50-55 |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| besleme yolu | Ön Kenar Besleyici |
| Tip | Oluklu mukavva kutu yapma makinesi |
| Ürün adı | oluklu mukavva üretim hattı karton kutu yapma makinesi |
| Görev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım Hızı | 200 ADET/Dakika |
| besleme türü | vakum ön kenar besleyici |
| Uygulanabilir karton | 3,5 katlı oluklu mukavva |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 200 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Renk | sarı, mavi, beyaz veya özelleştirilmiş |
| Otomatik sınıf | Otomatik |