| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| maksimum çalışma hızı | 120 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Makine tipi | Yüksek Hızlı Flekso Baskı Makinesi |
| elektrikli bileşen | schneider, simens |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 150 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Otomatik Sınıf | Otomatik |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 60 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Otomatik Sınıf | Yarı otomatik |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 150 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Renk | Müşterinin ihtiyacına göre |
| Otomatik sınıf | Otomatik |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 60 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Otomatik Sınıf | Yarı otomatik |
| Görev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım Hızı | 60 adet/dak |
| Uygulama | karton kutu yapımı |
| Boyut | Özel |
| Otomatik Derecelendirme | Yarı otomatik |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 200 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Otomatik Sınıf | Otomatik |
| Gerilim | 380V50HZ |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 250 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Otomatik sınıf | Otomatik |
| Baskı Silindiri Dinamik Dengesi | G6.3 |
|---|---|
| Baskı Genişliği | 900-1600mm |
| Baskı Silindiri Uzunluğu | 2000-3100mm |
| Baskı Silindiri Dengesi Hassasiyeti | ≤0,75 mm |
| Baskı Silindiri Yüzey İşlemi | Krom kaplama |
| Baskı Silindiri Dinamik Dengesi | G6.3 |
|---|---|
| Baskı Silindiri Uzunluğu | 2000-3100mm |
| Baskı plakası kalınlığı | 7,2 mm |
| Baskı Silindiri Sertliği | HRC50-55 |
| Baskı Silindiri Yüzey İşlemi | Krom kaplama |