| Baskı Silindiri Dinamik Dengesi | G6.3 |
|---|---|
| Baskı plakası kalınlığı | 7,2 mm |
| Baskı Plakası Silindir Çapı | Φ300-Φ530mm |
| İsim | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
| Baskı rengi | 1-6 Renk |
| Baskı Plakası Silindir Çapı | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| Baskı Genişliği | 900-1600mm |
| Baskı plakası kalınlığı | 7,2 mm |
| Baskı rengi | 1-6 Renk |
| Adı | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
| Name | Corrugated Carton Flexo Printing Machine |
|---|---|
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
| Printing Width | 900-1600mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| Printing Cylinder Surface Treatment | Chrome Plating |
| Ürün adı | 4 Renk Oluklu Mukavva Karton Flekso Baskı Makinesi, Yerleştirme Kalıp Kesimli |
|---|---|
| Kategori | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
| Tasarım Hızı | 260 adet/dak |
| çalışma hızı | 200-250 adet/dak |
| Maksimum besleme boyutu | 1400X3300mm |
| İsim | 900x2000 Mürekkep Karton Oluklu Karton Flekso Baskı Makinesi Yerleştirme |
|---|---|
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
| Tasarım Hızı | 200 ADET/Dakika |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| İsim | 3 Renk Yerleştirme Kalıp Kesme Oluklu Karton Flekso Baskı Makinesi |
|---|---|
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
| Tasarım Hızı | 200 ADET/Dakika |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Otomatik 4 Renk Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi Yerleştirme Kalıp Kesme |
|---|---|
| Kategori | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
| Tasarım Hızı | 260 adet/dk |
| çalışma hızı | 240 adet/dk |
| Maksimum besleme boyutu | 1200X2400mm |
| İsim | Otomatik Oluklu Karton Flekso Baskı Makinesi Kurşun Eage Besleyici Yerleştirme Kalıp Kesme |
|---|---|
| çalışma hızı | 130 adet/dak |
| Maksimum Kağıt Boyutu | 1600x2800mm |
| Minimum Kağıt Boyutu | 450x850mm |
| Maksimum Baskı Alanı | 1600x2800mm |
| İsim | Mürekkep Oluklu Karton Flekso Baskı Makinesi Slotter Döner Kalıp Kesici Özelleştirilmiş |
|---|---|
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
| Tasarım Hızı | 200 ADET/Dakika |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 200 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Otomatik Sınıf | Otomatik |
| Gerilim | 380V50HZ |