| İşlev | baskı, kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 180 adet/dak |
| baskı boyutu | özelleştirilmiş |
| Başvuru | oluklu mukavva kutu yapımı |
| Ambalaj bilgileri | Plastik film kaplama veya tahta sandık ambalajı (seçilen) |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 200 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| besleme türü | Zincir besleme veya otomatik besleme |
| silindir tedavisi | krom kaplı su verme işlemi |
| Adı | Oluklu mukavva kutu baskı kalıp kesme makinası |
|---|---|
| Malzeme | Demir |
| Voltaj | 220V / 380V /440V |
| Hız | 130 resim/dakika |
| Ağırlık | 28000 kilo |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Tip | Otomatik |
| Hız | 200-220m/dak |
| Kullanım | karton baskı |
| Renk | Gri beyaz |
| Ürün adı | Yerleştirme Kalıp Kesme İstifleyicili Otomatik Flekso Baskı Makinesi |
|---|---|
| Kategori | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
| Maksimum besleme boyutu | 2800x1600mm |
| Maksimum baskı boyutu | 2600x1600mm |
| Minimum besleme boyutu | 370mm×600mm |
| Baskı Silindiri Uzunluğu | 2000-3100mm |
|---|---|
| Baskı Silindiri Yüzey İşlemi | Krom kaplama |
| Baskı Hızı | 100-300m/dak |
| İsim | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
| Baskı plakası kalınlığı | 7,2 mm |
| Baskı Doğruluğu | ±0,1 mm |
|---|---|
| Baskı Genişliği | 900-1600mm |
| Baskı Silindiri Dengesi Hassasiyeti | ≤0,75 mm |
| Baskı rengi | 1-6 Renk |
| Baskı Silindiri Uzunluğu | 2000-3100mm |
| Baskı Silindiri Sertliği | HRC50-55 |
|---|---|
| Baskı Genişliği | 900-1600mm |
| Baskı rengi | 1-6 Renk |
| Baskı Silindiri Dinamik Dengesi | G6.3 |
| Baskı Hızı | 100-300m/dak |
| Baskı Silindiri Dengesi Hassasiyeti | ≤0,75 mm |
|---|---|
| Baskı Hızı | 100-300m/dak |
| Baskı Genişliği | 900-1600mm |
| Baskı Plakası Silindir Çapı | Φ300-Φ530mm |
| Baskı Doğruluğu | ±0,1 mm |
| Baskı Plakası Silindir Çapı | Φ300-Φ530mm |
|---|---|
| Baskı rengi | 1-6 Renk |
| İsim | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
| Baskı Silindiri Eksenel Salgın | ≤0.1mm |
| Baskı Doğruluğu | ±0,1 mm |