| Baskı plakası kalınlığı | 7,2 mm |
|---|---|
| Baskı Silindiri Dinamik Dengesi | G6.3 |
| İsim | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
| Baskı Silindiri Sertliği | HRC50-55 |
| Baskı Hızı | 100-300m/dak |
| Baskı Doğruluğu | ±0,1 mm |
|---|---|
| Baskı Silindiri Yüzey İşlemi | Krom kaplama |
| Baskı Silindiri Dinamik Dengesi | G6.3 |
| Baskı Silindiri Dengesi Hassasiyeti | ≤0,75 mm |
| Baskı Genişliği | 900-1600mm |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 200 adet/dak |
| Başvuru | karton yazıcı/karton yazıcı, karton yazıcı |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Otomatik Sınıf | Otomatik |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 200 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Otomatik Sınıf | Otomatik |
| Gerilim | 380V50HZ |
| Baskı plakası kalınlığı | 7,2 mm |
|---|---|
| Baskı rengi | 1-6 Renk |
| Baskı Silindiri Yüzey İşlemi | Krom kaplama |
| Baskı Silindiri Dinamik Dengesi | G6.3 |
| Baskı Silindiri Dengesi Hassasiyeti | ≤0,75 mm |
| Baskı Silindiri Eksenel Salgın | ≤0.1mm |
|---|---|
| Baskı plakası kalınlığı | 7,2 mm |
| Baskı Hızı | 100-300m/dak |
| Baskı Silindiri Uzunluğu | 2000-3100mm |
| Baskı Silindiri Yüzey İşlemi | Krom kaplama |
| Baskı Silindiri Uzunluğu | 2000-3100mm |
|---|---|
| Baskı rengi | 1-6 Renk |
| Baskı Silindiri Eksenel Salgın | ≤0.1mm |
| Baskı Silindiri Yüzey İşlemi | Krom kaplama |
| Baskı Silindiri Sertliği | HRC50-55 |
| Printing Cylinder Balance Precision | ≤0.75mm |
|---|---|
| Printing Cylinder Hardness | HRC50-55 |
| Printing Cylinder Length | 2000-3100mm |
| Printing Plate Thickness | 7.2mm |
| Printing Plate Cylinder Diameter | Φ300-Φ530mm |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 250 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| Otomatik sınıf | Otomatik |
| Görev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım Hızı | 200 ADET/Dakika |
| Uygulama | karton kutu yapımı |
| Önemli Satış Noktaları | Çalıştırılması kolay |
| Voltaj | 380V50Hz |