| otomatik sınıf | Otomatik |
|---|---|
| Anahtar kelime | Flexo Baskı Slotting Die Kesme Makinesi |
| Tip | 2800 |
| Renk | Gri beyaz |
| Ürün adı | Flüt Oluklu Mukavva Laminasyon Makinesi |
| Maksimum karton boyutu | 1200X2400mm |
|---|---|
| Karton istifleme yüksekliği | 1800mm |
| En fazla yığma ağırlığı | 1500kg |
| Yığılmış sütunlar | tek kolon |
| Karton kaldırma yöntemi | Hidrolik kaldırma çatalı |
| Baskı Doğruluğu | ±0,1 mm |
|---|---|
| Baskı Silindiri Sertliği | HRC50-55 |
| Baskı plakası kalınlığı | 7,2 mm |
| İsim | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
| Baskı Silindiri Yüzey İşlemi | Krom kaplama |
| Adı | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
|---|---|
| Baskı Silindiri Yüzey İşlemi | Krom kaplama |
| Baskı Plakası Silindir Çapı | Φ300-Φ530mm |
| Baskı Silindiri Dengesi Hassasiyeti | ≤0,75 mm |
| Baskı Doğruluğu | ±0,1 mm |
| Baskı Plakası Silindir Çapı | Φ100-Φ400mm |
|---|---|
| İsim | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
| Baskı Silindiri Dinamik Dengesi | G6.3 |
| Baskı Uzunluğu | Sınırsız |
| Baskı rengi | 6 Renk |
| Baskı Silindiri Dengesi Hassasiyeti | ≤0,75 mm |
|---|---|
| İsim | Oluklu Mukavva Flekso Baskı Makinesi |
| Baskı Silindiri Uzunluğu | 2000-3100mm |
| Baskı plakası kalınlığı | 7,2 mm |
| Baskı Doğruluğu | ±0,1 mm |
| Baskı rengi | 1-6 Renk |
|---|---|
| Baskı Doğruluğu | ±0,1 mm |
| Baskı Genişliği | 900-1600mm |
| Baskı Hızı | 100-300m/dak |
| Baskı Silindiri Uzunluğu | 2000-3100mm |
| İşlev | karton kutu baskı ve kalıp kesme |
|---|---|
| Tasarım hızı | 200 adet/dak |
| Başvuru | karton kutu yapımı |
| Otomatik Sınıf | Otomatik |
| Gerilim | 380V50HZ |
| garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Otomatik Sınıf | tam otomatik |
| Boyut | 900mm |
| Hız | 250 adet/dak |
| Baskı plakası kalınlığı | 7,2 mm |
|---|---|
| Baskı Silindiri Malzemesi | 45 # çelik |
| Baskı Genişliği | 1400mm |
| Baskı Hızı | 150m/dak |
| Baskı Silindiri Sertliği | HRC50-55 |