| anahtar kelimeler | oluklu levha yapma makinesi |
|---|---|
| Hız | 60-250m/dak |
| Koşul | Yeni |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve ona |
| garanti | bir yıl |
| Anahtar Kelimeler | Oluklu sayfa yapım makinesi |
|---|---|
| Hız | 60-250m/dak |
| Durum | Yeni |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışında hizmet verecek mühendisler, Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim, Saha bakım ve onarım |
| Garanti | bir yıl |
| En yüksek makine hızı | 100 m/dak |
|---|---|
| Ekipman boyutu | Umx4,2*Gmx1,2*Ymx1,4 |
| Kağıt kesme hassasiyeti | Düzgün ±1mm, düzgün olmayan±2mm |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Tek ağırlık | MAX3500kg |
| En yüksek makine hızı | 100 m/dak |
|---|---|
| Minimum kesme uzunluğu | 500 mm |
| Etkili genişlik | 2200mm |
| Ekipman boyutu | Umx4,2*Gmx1,2*Ymx1,4 |
| Maksimum kesme uzunluğu | 9999 mm |
| Gerilim | 220v/380v/440v/Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kağıt kesme hassasiyeti | Düzgün ±1mm, düzgün olmayan±2mm |
| En yüksek makine hızı | 100 m/dak |
| Minimum kesme uzunluğu | 500 mm |
| Etkili genişlik | 2200mm |
| Ekipman boyutu | Umx4,2*Gmx1,2*Ymx1,4 |
|---|---|
| Kağıt kesme hassasiyeti | Düzgün ±1mm, düzgün olmayan±2mm |
| Minimum kesme uzunluğu | 500 mm |
| En yüksek makine hızı | 100 m/dak |
| Maksimum kesme uzunluğu | 9999 mm |
| Etkili genişlik | 2200mm |
|---|---|
| Maksimum kesme uzunluğu | 9999 mm |
| Kağıt kesme hassasiyeti | Düzgün ±1mm, düzgün olmayan±2mm |
| Tek ağırlık | MAX3500kg |
| Çalışma yönü | Sol veya Sağ (Müşterinin Fabrikasına Göre Belirlenir) |
| Minimum kesme uzunluğu | 500 mm |
|---|---|
| Maksimum kesme uzunluğu | 9999 mm |
| Kağıt kesme hassasiyeti | Düzgün ±1mm, düzgün olmayan±2mm |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Gerilim | 220v/380v/440v/Özelleştirilebilir |
| Maksimum kesme uzunluğu | 9999 mm |
|---|---|
| Çalışma yönü | Sol veya Sağ (Müşterinin Fabrikasına Göre Belirlenir) |
| Etkili genişlik | 2200mm |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| Minimum kesme uzunluğu | 500 mm |
| Minimum kesme uzunluğu | 500 mm |
|---|---|
| Maksimum kesme uzunluğu | 9999 mm |
| Gerilim | 220v/380v/440v/Özelleştirilebilir |
| Ekipman boyutu | Umx4,2*Gmx1,2*Ymx1,4 |
| Mekanik konfigürasyon | Bilgisayar kontrollü sarmal çapraz kesici |