| Gerilim | 380V |
|---|---|
| Basınç plakası tipi | yüzen tür |
| Düzeltme sistemi | 2 grup |
| Buhar basıncı | 0,8—1,3Mpa |
| ekonomik hız | 180-200m/dak |
| Buhar Sandığı numarası | -25°C~50°C |
|---|---|
| Oranlama valfi | 2 adet |
| Hava Basıncı | 0,5—0,6Mpa |
| Buhar basıncı | 0,8—1,3Mpa |
| İsim | çift yüzlü |
| Düzeltme sistemi | 2 grup |
|---|---|
| Hava Basıncı | 0,5—0,6Mpa |
| Pnömatik baskı plakası | 7 Grup |
| İşlev | Oluklu Mukavvanın Isıtma, Kurutma ve Şekillendirilmesi |
| Oranlama valfi | 2 adet |
| Hava Basıncı | 0,5—0,6Mpa |
|---|---|
| İş malzemesi | Oluklu Mukavva |
| Buhar Sandığı numarası | -25°C~50°C |
| İşlev | Oluklu Mukavvanın Isıtma, Kurutma ve Şekillendirilmesi |
| Pnömatik baskı plakası | 7 Grup |
| Düzeltme sistemi | 2 grup |
|---|---|
| Tasarım hızı | 180m/dakika |
| Buhar basıncı | 0,8—1,3Mpa |
| Pnömatik baskı plakası | 7 Grup |
| Hava Basıncı | 0,5—0,6Mpa |
| Düzeltme sistemi | 2 grup |
|---|---|
| İşlev | Oluklu Mukavvanın Isıtma, Kurutma ve Şekillendirilmesi |
| ekonomik hız | 180-200m/dak |
| Pnömatik baskı plakası | 7 Grup |
| Buhar basıncı | 0,8—1,3Mpa |
| Tasarım hızı | 180m/dakika |
|---|---|
| Buhar Sandığı numarası | -25°C~50°C |
| Pnömatik baskı plakası | 7 Grup |
| Hava Basıncı | 0,5—0,6Mpa |
| Basınç plakası tipi | yüzen tür |
| Oranlama valfi | 2 adet |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Hava Basıncı | 0,5—0,6Mpa |
| Buhar basıncı | 0,8—1,3Mpa |
| Sıcaklık gereksinimleri | 160°C'den 180°C'ye |
| Çalışma genişliği | 1600 mm |
|---|---|
| Tasarım hızı | 150m/dakika |
| ekonomik hız | 180-230 m/dakikada |
| Sıcak plaka numarası | 600mm X 10 adet |
| Soğutma bölümünün uzunluğu | 5m |
| Çalışma genişliği | 1600 mm |
|---|---|
| Tasarım hızı | 150m/dakika |
| ekonomik hız | 180-230 m/dakikada |
| Sıcak plaka numarası | 600mm X 10 adet |
| Soğutma bölümünün uzunluğu | 5m |