| Çalışma Genişliği | 2200mm |
|---|---|
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| ekonomik hız | 180-230 m/dakikada |
| Sıcak plaka numarası | 600mm X 18parça |
| Soğutma bölümünün uzunluğu | 5m |
| Çalışma Genişliği | 2200mm |
|---|---|
| Tasarım Hızı | 250m/Dk |
| ekonomik hız | 180-230 m/dakikada |
| Sıcak plaka numarası | 600mm X 18parça |
| Soğutma bölümünün uzunluğu | 5m |
| Packaging Details | Wooden case packaging(optional) or well packed plastic film packaing |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 5 sets/month |
| Place of Origin | Hebei province,China |
| Response Type | Error Message |
|---|---|
| Authentication | Required |
| User Action | None Allowed |
| Permission | Insufficient |
| Server Software | openresty |
| Ürün adı | Oluklu Mukavva Üretim Hattı |
|---|---|
| Makine ağırlığı | 80 ton |
| Tasarım hızı | 200m/dakika |
| Isıtma Gücü | 45Kw |
| Üretim kapasitesi | yüksek kapasiteli |
| Ürün adı | Oluklu Mukavva Üretim Hattı |
|---|---|
| Makine ağırlığı | 80 ton |
| Tasarım hızı | 200m/dakika |
| Isıtma Gücü | 45Kw |
| Üretim kapasitesi | yüksek kapasiteli |
| Ürün adı | NC Kesici Helisel Bıçaklar Oluklu Mukavva Üretim Hattı 2200mm Genişlik |
|---|---|
| kategori | NC Kesici Helisel Bıçak Makinası |
| Etkili genişlik | 1800mm |
| Çalışma yönü | Sol veya sağ |
| En yüksek makine hızı | 100 m/dak |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Desteği |
| Tip | 2200 |
| Renk | Beyaz sarı |
| Ürün Adı | Flüt Oluklu Mukavva Laminasyon Makinesi |
| Pnömatik baskı plakası | 7 Grup |
|---|---|
| Sıcaklık gereksinimleri | 160°C'den 180°C'ye |
| Hava basıncı | 0,5—0,6Mpa |
| Gerilim | 380V |
| İsim | çift yüzlü |
| İşlev | Oluklu Mukavvanın Isıtma, Kurutma ve Şekillendirilmesi |
|---|---|
| Hava basıncı | 0,5—0,6Mpa |
| Oranlama valfi | 2 parça |
| Sıcaklık gereksinimleri | 160°C'den 180°C'ye |
| İsim | çift yüzlü |