| Mekanik konfigürasyon | Bilgisayar kontrollü sarmal çapraz kesici |
|---|---|
| Ekipman boyutu | Umx4,2*Gmx1,2*Ymx1,4 |
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| En yüksek makine hızı | 100 m/dak |
| Maksimum kesme uzunluğu | 9999 mm |
| Etkili genişlik | 2200mm |
|---|---|
| Kontrol sistemi | PLC'ler |
| En yüksek makine hızı | 100 m/dak |
| Tek ağırlık | MAX3500kg |
| Mekanik konfigürasyon | Bilgisayar kontrollü sarmal çapraz kesici |
| Ürün adı | Otomatik Büyük Portal İstifleyici |
|---|---|
| Çalışma genişliği | 2200mm |
| Tasarım hızı | 200m/dakika |
| ekonomik hız | 120-200m/dak |
| Maksimum yığma uzunluğu | 3500mm |
| Ürün adı | Otomatik Büyük Portal İstifleyici |
|---|---|
| Çalışma genişliği | 2200mm |
| Tasarım hızı | 200m/dakika |
| ekonomik hız | 120-200m/dak |
| Maksimum yığma uzunluğu | 3500mm |
| Ürün adı | Oluklu Mukavva Üretim Hattı İçin Buharlı Tek Yüzlü 1400 Model |
|---|---|
| kategori | Oluklu Mukavva Üretim Hattı |
| Modeli | 1400 |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Genişlik | 1400mm |
| Ürün adı | Oluklu Mukavva Üretim Hattı Elektrikli Singal Facer Makinesi 2200mm |
|---|---|
| kategori | Oluklu Mukavva Üretim Hattı |
| Çalışma genişliği | 1400mm,1600mm,1800mm,2000mm,2200mm |
| çalışma yönü | sol veya sağ (müşterinin fabrikasına göre belirlenir) |
| Tasarım hızı | 120 m/dak |
| İsim | SF-280-1400 Model Modülerleştirilmiş Tek Yüzlü |
|---|---|
| Oluklu rulo çapı | ¢360mm |
| Basınç silindiri çapı | ¢370mm |
| Yapıştırma silindiri çapı | ¢252mm |
| Sabit macun silindirinin çapı | ¢142mm |
| İsim | SF-360-2500 Model Modülerleştirilmiş Tek Yüzlü |
|---|---|
| Oluklu rulo çapı | ¢360mm |
| Basınç silindiri çapı | ¢370mm |
| Yapıştırma silindiri çapı | ¢252mm |
| Sabit macun silindirinin çapı | ¢142mm |
| ekonomik hız | 180-200m/dak |
|---|---|
| İşlev | Oluklu Mukavvanın Isıtma, Kurutma ve Şekillendirilmesi |
| Düzeltme sistemi | 2 grup |
| Basınç plakası tipi | yüzen tür |
| Pnömatik baskı plakası | 7 Grup |
| Sıcaklık gereksinimleri | 160°C'den 180°C'ye |
|---|---|
| ekonomik hız | 180-200m/dak |
| Düzeltme sistemi | 2 grup |
| Tasarım hızı | 180m/dakika |
| İş malzemesi | Oluklu Mukavva |