| Adı | Modüler Bantlı Konveyör |
|---|---|
| Malzeme | PP/POM/PE |
| Voltaj | 110 /220 /380V |
| Modüler Bant Boyutu | özelleştirilebilir |
| Güç | 0,4 kW-22 kW |
| Adı | Modüler Bantlı Konveyör |
|---|---|
| Malzeme | PP/POM/PE |
| Voltaj | 110 /220 /380V |
| Modüler Bant Boyutu | özelleştirilebilir |
| Güç | 0,4 kW-22 kW |
| Adı | Modüler Bantlı Konveyör |
|---|---|
| Malzeme | PP/POM/PE |
| Voltaj | 110 /220 /380V |
| Modüler Bant Boyutu | özelleştirilebilir |
| Güç | 0,4 kW-22 kW |
| Adı | Modüler Bantlı Konveyör |
|---|---|
| Malzeme | PP/POM/PE |
| Voltaj | 110 /220 /380V |
| Modüler Bant Boyutu | özelleştirilebilir |
| Güç | 0,4 kW-22 kW |
| Adı | Modüler Bantlı Konveyör |
|---|---|
| Malzeme | PP/POM/PE |
| Voltaj | 110 /220 /380V |
| Modüler Bant Boyutu | özelleştirilebilir |
| Güç | 0,4 kW-22 kW |
| Ürün Adı | Oluklu Mukavva Üretim Hattı |
|---|---|
| Makina ağırlığı | 80T |
| Genel boyutlar | 80m*12m*6m |
| Voltaj | 380V/50HZ |
| kağıt kalınlığı | 1-6mm |
| Maksimum çalışma Hızı | 3250m/dak |
|---|---|
| Maksimum paketleme hızı | 20 paket/dk |
| Maksimum karton boyutu | 700mm*500mm |
| Minimum Karton Boyutu | 195mm*105mm |
| Kartonun maksimum genişliği (salıncak kılıfı dahil) | 1100mm |
| Maksimum çalışma Hızı | 3250m/dak |
|---|---|
| Maksimum paketleme hızı | 20 paket/dk |
| Maksimum karton boyutu | 700mm*500mm |
| Minimum Karton Boyutu | 195mm*105mm |
| Kartonun maksimum genişliği (salıncak kılıfı dahil) | 1100mm |
| Maksimum çalışma Hızı | 3250m/dak |
|---|---|
| Maksimum paketleme hızı | 20 paket/dk |
| Maksimum karton boyutu | 700mm*500mm |
| Minimum Karton Boyutu | 195mm*105mm |
| Kartonun maksimum genişliği (salıncak kılıfı dahil) | 1100mm |
| Maksimum çalışma Hızı | 3250m/dak |
|---|---|
| Maksimum paketleme hızı | 20 paket/dk |
| Maksimum karton boyutu | 700mm*500mm |
| Minimum Karton Boyutu | 195mm*105mm |
| Kartonun maksimum genişliği (salıncak kılıfı dahil) | 1100mm |